Abidinpaşa Böcek ilaçlama

Ankara ’nın en büyük ve en eski semrlerinden biri olan Abidinpaşa’ da, nüfusun hızla artması ve yerleşim alanlarının çoğalmasıyla birlikte böcek ve haşerelerde bir o kadar çoğalmaktadır. Abidinpaşa böcek ilaçlama yaptığımız semtlerin başında geliyor.

Haşere ve fare türleri insanların yoğun olduğu bölgelerde daha çok sık görülmektedir.

Abidinpaşa böcek ilaçlama hakkında

Karafatma, mite, gümüş böceği hamam böceği, , yaban arısı, karınca, salyangoz, eşek arısı,  yılan, halı böceği, uyuz böceği, kene, pire,, bit, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, sıçan,  böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan,  güve, örümcek,tatarcık, tespih böceği, kertenkele, kırkayak, tahta kurdu, akar, lağım faresi, çatı faresi, çekirge, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kör fare, sivrisinek, akrep, kakalak.

Abidinpaşa servisimiz her bölgeye özel ekipler kurarak müşterilerine hizmet sağlanmaktadır. Beslenmek için insanların yoğun olduğu bölgelerde yiyeceklerimize ya da insan atıklarına yönelen bu zararlı canlılara kanalizasyon gibi gider canlıları olduğu için bünyelerinde çok sayıda mikrop bulunmaktadır.

Bu mikroplar insanlara bulaşması durumunda çok sayıda salgın hastalığa neden olmaktadır. Bu nedenle Ankara Abidinpaşa Böcek İlaçlama ekibi uzman kadrosu ile ilçe genelinde sürekli olarak sağlıklı bir ortamda yaşamanız için çalışmalarını sürdürmektedir. Zorlu ilaçlama şirketi olarak, Abidinpaşa böcek ilaçlama firmaları ile Abidinpaşa ilçesinde ve tüm mahallelerinde haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Zorlu böcek ilaçlama

Kullanmakta olduğumuz böcek ilaçları Dünya Sağlık Örgütü tarafından insan sağlığına zararsız olarak kabul ve onay görmüş ilaçlarıdır. İlaçlama uygulamalarında maddi kazancı geri planda atarak, önce insanlarımızın sağlığını ve rahatlığını prensibini benimseyerek yaptığımız ilaçlama çalışmalarıyla Abidinpaşa böcek ilaçlama şubemiz gün geçtikçe büyümekte olan sektörün parlayan yıldızlarında biridir.

Sağlık Bakanlığı tarafından istenilen bütün şartları yerine getirerek aldığı böcek ilaçlama ruhsatı ile yasal bir ilaçlama şirketidir. Özellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla artan böcek ve kemirgen sayısı Abidinpaşa’ da ve çevre ilçelerde bu konudan rant sağlamaya çalışan korsan ilaçlamacılarla dolup taşmaktadır.

Bu korsan ilaçlama şirketleri özellikle her böcek türü için aynı dozla ilacı uygulamakta ve bir an önce etki almak için yüksek dozda kaçak kimyasal maddeler kullanmaktadır. Bu uygulamalardan dolayı Abidinpaşa’ da ki hastanelerde yaz aylarında hemen hemen her gün zehirlenme vakaları görünmektedir. Abidinpaşa ilaçlama olarak bu korsan ilaçlama firmaları ile başa çıkarak müşterilerimizin güveni çerçevesinde hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İletişim Numaralarımız

Tel: 0312  282 63 33
Cep ve Whatsapp: 0 552 688 96 90

 Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi