Apartman İlaçlama

Apartman İlaçlama hakkında firmamızdan dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz. Servislerimiz 7/24 müşterilerinden gelen taleplerin hiçbirini geri çevirmemektedir. Böceklerden en kısa sürede kurtulmanız için aralıksız çalışmakta, sizlere yaşamanız için güvenilir alanlar oluşturmaktayız.

Haşere ile Mücadelenin Önemi

Sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak için haşere ile mücadele etmenin önemi büyüktür. Haşereler bulundukları alanlarda, hastalıklı alanlar oluşturmaktadır. Böcekler ve farelerle aynı ortamda yaşayan insanlarda, solunum yolları enfeksiyonları sıkça görülmektedir. Haşerelerin yaşam alanlarımıza soktuğu bakteriler, çeşitli hastalıkların oluşmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda böcekler, bazı bulaşıcı hastalıkların yayılmasında etkin rol oynamaktadır.

Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Sarıhumma
  • Mantar

Toplu Yaşam Alanlarında İlaçlamanın Önemi

İçerisinde, birçok dairesi bulunan ve birçok insana ev sahipliği yapan apartman gibi binalar, böcekler için besin alanlarıdır. Besin bulabildikleri her alanda yuva yapma özelliğine sahip olan böceklerden en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Hızlı hareket ettikleri için bina içerisinde evler arası seri olarak geçiş sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda çoğalmaları çok kısa zamanda gerçekleştiği için kendilerine karşı en kısa zamanda önlem alınması gerekmektedir.

Yaşam Alanlarında Bulunabilecek Zararlı Canlılar

Amerikan/ Alman hamam böceği, akrep, tahta kurdu, karınca, tahtakurusu, halı böceği,  güve, kırkayak, kertenkele, mayt, yaban arısı, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kene, deri böceği ilaçlama, örümcek, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kulağakaçan böceği, mite, kalorifer böceği, gümüş böceği, karafatma, çekirge, sivrisinek, pire, sinek, sıçan, yılan.

Sıvı, katı ve jel ilaçlarla bütün haşere türlerini etkisiz hale getiren servislerimiz, apartman ilaçlama işlemini başarı ile gerçekleştirmektedir. Haşerelerin yoğunluğuna göre kokulu veya kokusuz yöntemlerimizi kullanmaktadır. Kaliteli hizmet ayrıcalığını, düşük fiyatlarla uygulayan servislerimiz müşterileri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizde kaliteli ve ucuz apartman ilaçlama hizmeti almak için bize ulaşın.

İletişim Numaralarımız

Tel: 0312 282 63  33
Cep ve Whatsapp: 0 552 688 96 90



Bir cevap yazın


Gelen Sorular




TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi