Batıkent Böcek İlaçlama

Batıkent böcek ilaçlama, Ankara’ da yer alan bu ilçede sağlıksal sorunlara yol açan ve maddi hasara neden olan haşere ve kemirgenler için sıklıkla uygulama yapmaktadır. Batıkent böcek ilaçlama, en ekonomik ilaçlama fiyatları ile Batıkent’in tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

Tüm alanlarda Böcek İlaçlama

Bahçe, park, garaj gibi açık alanların yanı sıra; ev, ofis, site, iş yeri gibi iç mekanlardaki haşere ve kemirgen sorunu için de yoğun olarak uygulama yapan Batıkent böcek ilaçlama şirketleri tarafından yardım alırken dikkatli olmak gereklidir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmayan ve kalitesiz ilaçlar kullanarak uygulama yapan Batıkent böcek ilaçlama firmaları, ciddi sağlık problemlerine neden olacağı gibi haşere ya da kemirgenlere karşı bir çözüm de sağlamayacaktır.

Yaşam Alanlarında Böcek İlaçlama

Batıkent böcek ilaçlama, yaşam alanlarına bakteri ve mikrop yayarak, sağlıksal açıdan problemlere neden olan haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için etkili böcek ilaçları kullanılarak profesyonel yöntemler ile uygulamaktadır. Çoğunlukta site ve bahçeli villa gibi yerleşkelere üzerine oluşmuş bir ilçe olan Batıkent böcek ilaçlama hizmetleri de çoğunlukla genel olarak yapılmaktadır. Dolayısıyla bu ilçede apartman, bina, plaza, iş merkezi ilaçlama gibi hizmetler, Ankara’nın diğer ilçelerine kıyasla daha fazladır.

Garantili Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama Batıkent, son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği yöntemler ile %100 garantili böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz, 

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Batıkent böcek ilaçlama hizmeti veren firmalar arasında lider olan şirketimiz bu ilçede sağlıklı ve kaliteli ilaçlama hizmetini birlikte sunmaktadır. Fare, hamam böceği, kene gibi böcek ve kemirgen sorunları bilhassa ev, depo, iş yeri gibi alanlarda daha fazla görüldüğünden bu alanlara yapılan ilaçlamalarda titizlik gösterilmesi gereklidir. Aynı zamanda yapılan böcek ya da haşere mücadelesi için kullanılan ilaçlar kaliteli olmalı ve uygulama profesyonel Batıkent böcek ilaçlama servisi elemanları ile yapılmalıdır. Batıkent ilaçlama, arasında öncü ve lider olan şirketimiz, bu ilçede 24 saat kaliteli hizmet vermektedir.

İletişim Numaralarımız

Tel: 0312  282 63 33
Cep ve Whatsapp: 0 552 688 96 90Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi