Ankara Böcek İlaçlama

Böcekler eklem bacaklıların en kalabalık olan türüdür. Böceklerin dünyada bir milyondan fazla türü bulunmakta ve her geçen yıl bu türlere bir yenileri daha eklenmektedir. Durum böyle olunca yaşadığımız alanlara, evlere, iş yerlerine yuva yapmaya ve bu alanlarda üreme gerçekleştirmeye başladılar. Yaşadığımız alanlara giren ve orada yaşamaya başlayan böcekler insanların hayatlarına girerken çok sayıda hastalığı da beraberinde getirdiler.

Hamam böceği ve türevleri birçok ateşli hastalığa ve cilt hastalıklarına, uyuz böcekleri uyuz hastalığına, daha zararlı ve tehlikeli olan diğer böcekler ise ciddi zehirlenmelere ve hatta ölümlere bile neden olabilmektedir.Böceklerin yanı sıra kemirgenler de insan hayatında ciddi sorunlara ve hastalıklara yol açmaktadır. Dolaştıkları yerler ve yaşadıkları alan gereği çok sayıda mikrobu evlerimize ve alanlarımıza sokarlar. Dolaştıkları yerlere bırakmış oldukları salya, idrar ve dışkıda ölümle sonuçlanabilecek hastalıklara kadar yol açmaktadır.

Doğada ekolojik sistemin korunmasında büyük rol oynayan böceklerinsanların yaşam alanlarına girdikten sonra, dolaştıkları ve gezdikleri alanlara bırakmış oldukları yoğun mikrop, hastalık ve hastalık riski, insanlar ve hayvanların sağlığı üzerinde büyük tehlikeye neden oldu. Tehlikeli böcekleri hayatınızdan çıkartmak, olası hastalıkların önüne geçmek için, profesyonel bir ekiple çalışmalısınız. Sektörde olan, standartların altında ve üstünde fiyatlarla ilaçlama yapan şirketlere itibar etmeyiniz. 

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İlaçlama da öncü firmalardan olan zorlu ilaçlama şirketi, müşterilerimizin talepleri doğrultusun da en sağlıklı ve kesin hizmeti verebilmek amacıyla ilk önce ilaçlanacak haşeretürünü tespit ederek çalışmalarına başlar. Haşeretürü ilaçlama yapılacak alan için önemli bir faktördür. Örnek olarak, Hamam Böceği ilaçlaması ile pire ilaçlaması, uygulama açısından birbirinden farklıdır. Şikayetçi olunan haşere tespit edildikten sonra uygulama yapılacak yerler belirlenir. Alanında uzman personellerimiz detaylı ve doğru ilaçlama hizmetini gerçekleştirerek haşeresorununuza tek seferde çözüm sağlar.

Kullanılan ilaçlar şu şekildedir;

  • JEL İLAÇLAMA
  • SIVI İLAÇLAMA
  • KOKULU İLAÇLAMA
  • KOKUSUZ İLAÇLAMA
  • FARE İLACI Ve FARE İSTASYONLARI

Böceğin yanı sıra bu şekilde çalışan firmalarda sizin ve sevdiklerinizin hayatını riske atabilir, sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Yine bireysel olarak yapılan ilaçlama, evdeki böcek sorununu çözmediği gibi artmasına  sebep olabilir. Bunun yanında bireysel olarak aldığınız ilaçların çoğu tarım ilacı olacağından sağlığınızı tekrar tehlikeye atacaksınızdır. İlaçlama konusunda muhakkak uzman bir firmadan yardım almalısınız. Sağlık Bakanlığı önergesi doğrultusunda alanınızda hiçbir haşere ya da kemirgen görülmese dahi iş yerleri ayda bir kere evler ise senede iki kere olmak üzere ilaçlama yaptırmalıdırlar. Gözle göremediğimiz mikroorganizmaların dezenfektesi yapılmalıdır.

Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet veriyoruz, alanınızda görülen böcek ya da kemirgen hangi tür olursa olsun, Zorlu ilaçlama şirketi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böcek ve kemirgen sorununuza uzman personellerimiz eşliğinde en kısa ve profesyonel çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

Tel: 0312 282 63 33
Cep ve Whatsapp: 0 552 688 96 90Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi