Dikmen Böcek İlaçlama

Zorlu ilaçlama şirketinin, Dikmen böcek ilaçlama servisi bulunmakta olup, ekonomik fiyatlarla garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Dikmen ilaçlama servisi ile ilçedeki tüm mahallelere fare ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Ankara Dikmen böcek ilaçlama firması ev, okul, işyeri, ofis, fabrika, hastane, apartman, depo, park, bahçe, bina, havalandırma gibi tüm alanlara ilaçlama hizmeti vermektedir.

Dikmen ilçesinde ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

Akrep, kene, pire, tahtakurdu, sinek, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, çıyan, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, pamuk faresi, ev faresi lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, gibi tüm haşere ve fare türleri üzerinde ilaçlama faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Dikmen böcek ilaçlama şubemiz

Dikmen böcek ilaçlama firmaları arasında Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet sunarak daima insan ve çevre sağlığına önem vermekteyiz. Haşere ve fare türlerinden gelebilecek tüm zararlardan sizleri ve çevrenizi Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ilaçlarımız ile korumaktayız.

İletişim Numaralarımız

Tel: 0312  282 63 33
Cep ve Whatsapp: 0 552 688 96 90

 Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi