Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri ile mücadele diğer haşereler nazaran daha zordur. Güçlü ayak yapısı ve sırtında bulunan kalın tabaka ile kaynar suya bile atıldığında yaşamayı başaran bu haşere ile geleneksel yöntemler ile baş etmek mümkün değildir. Hamam böceklerinin insanları ısırma özelliği olmasa da dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getirerek salgın hastalıklara neden olurlar. Dışarıda karşılaştığımızda rahatsızlık duymadığımız hamam böcekleri evlerimizde ve yakın yaşam alanlarımızda karşılaştığımızda büyük sorun yaratır. Hama böceklerinin geleneksel yollar ile yok edilmesi mümkün değildir böyle bir durumda vakit kaybetmeden profesyonel böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeniz bütçeniz ve sağlığınız için oldukça faydalı olacaktır. Zorlu İlaçlama firmamız geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile haşere ilaçlama sektöründe ilk akla gelen isimdir.

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böceği ilaçlama yöntemleri belirlenirken canlının türü ve bulunduğu alan çok önemli bir ayrıntıdır. İlaçlama yöntemlerinde en çok sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulaması kullanılır. Jel ilaçlama evin köşelerine sürülen ilacın bir hamam böceği tarafından yenmesi ile başlar. Zehri yiyen böcek diğer türlerinin yanına gidip öldüğünde geri kalanları da onu yer ve hepsi tek tek yok olur.

Firmamızda hamam böceklerinden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemleri şunlardır;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Haşerelerle mücadelede en öneli ayrıntılardan biri de işini iyi yapan, güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Haşereler kısa sürede yayılan ve kontrol altına alınmadığında yaşam alanını istila edebilecek güce sahiptir. Bunun içi haşere ilaçlama işleminde çalışacağınız firmayı doğru seçmeniz ekonominiz ve sağlığınız için oldukça önemlidir. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

  • Öncelikle çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
  • Çalışacağınız firmanın Garantili Hizmet sözü kendine olan güvenini gösterir.
  • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanmasına dikkat edin.
  • Firmanın bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, sertifika, çalışma izni, ruhsat) yerine getirdiğini, belgelerin fotokopisini isteyerek teyit edin.
  • İlaçlama yapan firmanın kullandığı ürünlerin TSE damgalı olması ve Sağlık Bakanlığından onaylı olmasından mutlaka emin olun.

Hamam Böcekleri Nasıl İlaçlanır?

Hamamböceklerinin güvenle kontrol altına alınması için yapılması gereken şey profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından destek almaktır. Böcek ilaçlama günümüzde artık rutin olarak uygulanması gerekmektedir. Yılın belli aylarında periyodik olarak haşere ilaçlaması uzmanlar tarafından da desteklenmektedir.  Hamamböcekleri için ilaçlama şirketinin yaşam alanlarınıza önereceği yöntem Jel İlaçlama yöntemidir.

Jel ilaçlama; hamamböceklerinin kontrolünü ele geçirmek için etkili, güçlü ve çok tesirli bir uygulama yöntemidir. Jel ilaçlama alana uygulandığında, hamamböceği yuvasından çıkarak jel ilaçtan yer. Hamam böceği jel zehir ile temas ettiği an hemen ölmez. Yuvasına geri döner. Orada ölür. Hamamböcekleri birbirlerini yedikleri için hamamböceğinin ölüsünü yiyen diğer böceklerde zehirden nasibini alarak etkisiz hale gelirler.

Jel ilaçlama sayesinde hamamböcekleri ile artık başınız dertte olmayacak. Çağrı merkezimizi arayarak hamamböceği kontrol sürecine ilişkin bilgi alabilir ve ilaçlama uygulamalarından ekonomik fiyatlarla yararlanmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

Tel: 0312 282 63 33
Cep ve Whatsapp: 0 552 688 96 90Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi