Koru Böcek İlaçlama

Zorlu ilaçlama şirketi Ankara ’nın tüm semtlerine ilaçlama hizmeti verdiği gibi Koru böcek ilaçlama servisi ile 7/24 hizmetinizdedir.

Koru böcek ilaçlama firması, Türkiye’nin Böcek ve fare ilaçlama sektöründe tartışmasız lider firması olan Zorlu ilaçlama şirketinin kanatları altında Koru’da hizmetine devam etmektedir.

Uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübeyle ev, ofis, apartman, depo, işyeri, fabrika, havalandırma, bina, okul, hastane, yurt, okul, site, park, bahçe gibi yaşam alanlarınızda tehdit oluşturan tüm haşere ve fare türlerini açık, kapalı mekan ayrımı yapmadan ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Koru böcek ilaçlama hakkında

Ankara Koru böcek ilaçlama şirketleri arasında müşterimize sunmuş olduğumuz alternatif haşere ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde yaşam alanlarınızı gün içerisinde kısa bir zamanda pratik bir sistemle uzman ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama Koru olarak, sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonlarını kullanarak haşere türlerini kısa zamanda yok ediyoruz.

Zararlı Haşereler

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi
çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma
mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği
Firmamız, uygun böcek ilaçlama fiyatları ile %100 garantili ve ekonomik çözüm sunuyor. İlaçlama fiyatları tüm İlçe ve semtlerimizde aynı rakamlara uygulanmaktadır.

Koru’daki Böcek ilaçlama firmalarının taşıması gereken önemli özellikler;

  • Sağlık Bakanlığından onaylı ve Ruhsat sahibi olması
  • Sektörde kaç yıl deneyim sahibi olduğu
  • Yapılan çalışmaları referans gösterebilmesi
  • Böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama gibi uygulamaların tümünde kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı olması
  • İlaçlama yapacak personelin gerekli eğitimleri almış olması

Firmamız, böcek ilaçlama firmaları arasında sahip olması gereken tüm özelliklere sahip yasal bir şirkettir. Böcek ilaçlama şirketimiz günün 24 saati haftanın 7 günü Müşterisine en kaliteli ve güvenilir ilaçlama hizmetini sunmaktadır.

Ankara Koru böcek ilaçlama şirketi ile irtibata geçerek yaşam alanlarınızda yer alan haşere ve fare türlerinden kısa zamanda kurtulmanız mümkündür. Müşteri Temsilcilerimize 7/24 ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür. Böceklerden kurtulmanın yolları firmamızın sunmuş olduğu profesyonel yöntemlerle artık çok kolay.

İletişim Numaralarımız

Tel: 0312  282 63 33
Cep ve Whatsapp: 0 552 688 96 90

 Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi