Yenikent Böcek İlaçlama

Ankara ’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Yenikent böcek ilaçlama işlemlerinin en sık yapıldığı ilçelerin başında gelmektedir. Yenikent’de ilaçlama şirketleri, sıvı ya da jel böcek ilaçları ile uygulama yapmaktadır. Zorlu ilaçlama, Yenikent böcek ilaçlama firmaları arasında %100 garantili ilaçlama hizmeti veren nadir firmalardandır. Tüm alanlarda hizmet veren Yenikent böcek ilaçlama, en iyi yöntemlerle fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Yenikent böcek ilaçlama şubemiz

Yenikent böcek ilaçlama, Yenikent ilçesinde ve tüm mahallelerinde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama, tarla ilaçlama, market ilaçlama, otel ilaçlama, işyeri ilaçlama, fabrika ilaçlama, dükkân ilaçlama, ofis ilaçlama, yurt ilaçlama, okul ilaçlama, dersane ilaçlama, yuva ilaçlama, park ilaçlama, cami ilaçlama, apartman ilaçlama gibi bütün açık ve kapalı alanları ilaçlamaktadır.

Yenikent ilçesinde ilaçlama yaptığımız böcekler; tahta kurdu, yaban arısı, tahta kurusu, ağaç kurdu, tarla faresi, ev faresi, gümüş böceği, tespih böceği, bit, pire, karınca, hamam böceği, çekirge, yılan, çiyan, fare, kırkayak, örümcek, salyangoz, akrep, danaburnu, sinek, sivrisinek, tatarcık gibi tüm böcek türlerine ilaçlama yapmaktadır.

7/24 Ekonomik Hizmet 

Firmamız, en ekonomik ilaçlama fiyatları ile 7/24 hizmet veriyor. Yenikent böcek ilaçlama şirketleri arasında en iyi ve en kaliteli hizmeti almak için, bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Numaralarımız

Tel: 0312  282 63 33
Cep ve Whatsapp: 0 552 688 96 90Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi